धादिङ : वृद्धभत्ता लुट्न कुटपिट गरिएका वृद्धको उपचारका क्रममा ज्यान गयो

spot_img

धादिङ – वृद्धभत्ता लुट्न कुटपिट गरिएका एक वृद्धको उपचारका क्रममा ज्यान गएको छ ।

धादिङको धुनीबेसी नगरपालिका वडा नम्बर–७ मा रहेको निर्वेश्वर महादेव मन्दिरमा बस्दै आएका  धुनीबेसी नगरपालिका वडा नम्बर–६ का ८४ वर्षीय बलराम उप्रेतीको ज्यान गएको हो । अघिल्लो दिन वृद्धभत्ता बुझेका उप्रेतीलाई माघ १० गतेराति धुनीबेसी नगरपालिका–६ का ३७ वर्षीय पुरुषोत्तम बानियाँले कुटपिट गरी भत्ता रकम लुटेर लगेका थिए ।

छिमेकी र प्रहरीको सहयोगमा उप्रेतीको उद्धार गरी नेपाल भारतमैत्री अस्पताल काठमाण्डौमा उपचारका लागि भर्ना गरिएको थियो । उहाँको उपचारकै क्रममा आइतवार ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी डीएसपी सन्तुलालप्रसाद जैसवारले जानकारी दिनुभयो ।

घटनापछि आरोपितलाई प्रहरीले धुनीबेसी नगरपालिका वडा नम्बर ६ चालिसेबाट पक्राउ गरी हिजो जिल्ला अदालतमा पेस गरेको थियो । जिल्ला अदालतले अनुसन्धानका लागि १० दिन हिरासतमा राख्न आदेश दिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित समाचार

ताजा समाचार