खैरहनी महोत्सवको तयारी तीव्र, ८० प्रतिशत काम सकियो

spot_img

पुष २७ गते – बागमती प्रादेशिक एवं दोश्रो खैरहनी महोत्सवको तयारी तीव्र पारिएको छ । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघ बागमती प्रदेश र उद्योग बाणिज्य संघ खैरहनीको सयुक्त आयोजनामा आगामी माघ ४ गतेदेखी १५ गते सम्म महोत्सव आयोजना हुदैछ । कृषि,पर्यटन ,व्यापार तथा उद्योग क्षेत्रको विकास र व्यवसाय प्रवद्र्धनका लागि महोत्सव आयोजना गरिएको उद्योग बाणिज्य संघ खैरहनीका अध्यक्ष दिपेन श्रेष्ठले जानकारी दिए । खैरहनी २ लदरी खोला किनारमा आयोजना गरिने महोत्सवको ८० प्रतिशत काम सम्पन्न भईसकेको संघका अध्यक्ष एवंम महोत्सव संयोजक श्रेष्ठले वताए । महोत्सवका लागि मुल गेट,स्टल निर्माणसहित पत्राचारको काम करिव सकिएको र वाल उद्यान निर्माणको काम भईरहेको संयोजक श्रेष्ठले जानकारी दिए । यस पटकको महोत्सवलाई आर्कषक वनाउन सेल्फी जोनको व्यवस्था गर्न लागिएको छ । जनावरहरुको डेमो राखेर सेल्फी जोनको व्यवस्था मिलाउन लागिएको संयोजक श्रेष्ठले जानकारी दिए । महोत्सवमा ३५० वटा स्टलहरु रहनुका साथै महोत्सव अवधिभर करिव ७० करोड बरावरको कारोवार हुने आयोजकको अनुमान छ । महोत्सवमा सुचना प्रविधि,हस्तकला प्रर्दशनी,कृषि प्रर्दशनी तथा प्रतियोगिता,क्रेता र विक्रेताबीच अन्र्तक्रिया,स्वास्थ्य शिविर,पर्यटन प्रवद्र्धनका लागि विभिन्न कार्यक्रम हुने संघका प्रथम उपाध्यक्ष कुमार खनालले वताए । महोत्वसको उद्घाटन प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको प्रमुख आतिथ्यतामा हुने तय भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित समाचार

ताजा समाचार